Produktowa strona internetowa

Od ponad 12 lat tworzymy serwisy produktowe i pomagamy naszym Klientom rozwijać swój biznes poprzez kreowanie pozytywnego wizerunku w internecie. Inwestycja w nowoczesną stronę produktową to dobrze wydane pieniądze.

Serwisy produktowe mają za zadanie skupienie potencjalnych klientów na produkcie lub usłudze. Głównym celem takiej strony www jest wszechstronna prezentacja produktu/usługi.

Strona internetowa skoncentrowana na danym produkcie może być promowana w wyszukiwarkach internetowych (pozycjonowanie) o wiele prościej niż podobna do niej podstrona z produktem - przeczytaj więcej o tzw. technice Long Tail.

Projektowane przez naszą firmę strony www są zawsze wyposażone w system zarządzania treścią (CMS). Administrator serwisu ma możliwość edycji treści, wymiany zdjęć, dodawania plików. Tak naprawdę bez znajomości technik programowania możecie Państwo sami zarządzać 99% zawartości strony www.

Punktem wyjścia do rozpoczęcia wsółpracy jest zawsze identyfikacja potrzeb i celów biznesowych naszych Klientów.

Niezależnie od skali projektu, wykorzystujemy całą naszą wiedzę i wszystkie zasoby, aby stworzyć idealne narzędzie online umożliwiające firmie rozwój biznesu i budowanie trwałych, pozytywnych relacji z otoczeniem.

Zalety naszych realizacji stron internetowych

  • Nowoczesny layout i projekt graficzny - tworzymy intuicyjne strony www, które budują zaufanie i kreują pozytywny wizerunek.
  • Nowoczesny system CMS - w prosty i przystępny sposób, bez znajomości technik programowania zarządzasz całą zawartością strony www.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju - nasze narzędzia posiadają otwarty kod, dzięki czemu mogą być rozwijane przez niezależnych programistów.
  • Bezpieczeństwo - mamy obsesję na punkcie bezpieczeństwa oraz zapewnienia ciągłości świadczonych usług, dlatego zaufały nam firmy takie jak Belma S.A. czy firmy sektora bankowego.
  • Optymalizacja SEO - każda firma programistyczna na swojej stronie www wspomina o tym zakresie, często nie mając pojęcia o podstawowych zasadach SEO. Dzięki naszym modułom optymalizacyjnym i szkoleniu jakie dostajesz, po wdrożeniu przez nas systemu Twoja strona znajdzie się w oczekiwanych przez Ciebie miejscach wyszukiwarki Google.
  • Wsparcie on-line - każdy Klient dostaje dostęp do infolinii - dzwoniąc na nią nie rozmawiasz z telemarketerem czy handlowcem, ale bezpośrednio z programistą, który projektuje / projektował Twój system. Jeśli będziesz miał problem zawsze możesz zadzwonić lub napisać maila, postaramy się pomóc.
  • Zgodność z RODO.