Strona www nieruchomości

Największym problemem w prowadzeniu biura nieruchomości jest zarządzanie ofertami oraz klientami. Przetestowaliśmy kilka znanych na rynku systemów, ale najlepszym i najbardziej rozwojowym jest Galactica Virgo.  Obecnie najlepsze i najpopularniejsze oprogramowanie do zarządzania klientami, ofertami oraz poszukiwaniami.

Integracja z Galactika Virgo

Skuteczna sprzedaż nieruchomości nie ogranicza się dzisiaj tylko do publikacji w zakresie własnej strony www. System Galactica Virgo polecają najpopularniejsze portale nieruchomości w Polsce. Klienci doceniają program za niezrównaną stabilność exportu i ciągłą aktualizację formatów wymiany danych. Obecnie Galactica eksportuje oferty do ponad 120 portali. Zaprojektujemy stronę www zintegrowaną z Galactica Virgo. Na potrzeby Twojego biura nieruchomości zbudujemy unikatowy, nieszablonowy projekt w oparciu o pełną integrację Twoich ofert z programu Galactica Virgo.

Niezależny system dla biura nieruchomości

W przypadku jeżeli Twoja firma nie przekonała się jeszcze do rozwiązania Galactiki (a polecamy) możemy wdrożyć dedykowany system strony www, który stowrzyliśmy dla niezależnych biur nieruchomości.

W naszym systemie dodasz kategorie, dodasz nieruchomości wraz z ich personalizacją, dodasz agentów przypisując im nieruchomości, a także wiele innych rozwiązań.

 

Całość współpracy rozpoczniemy od zaprojektowania unikatowej szaty graficznej. Dostaniesz od nas propozycje projektu, w którym Twoje uwagi będą uwzględniane tak długo aż nie dostaniemy informacji "tak to mi si podoba".

Po zaakceptowaniu układu strony www ustaliśmy z Tobą funkcjonalność systemu. Treści na Twojej stronie www, oferta nieruchomości, sposób ich wyświetlania, wyszukiwania, filtrowania - to wszystko zostanie dostosowane do Twojego wymogu.

Nasz system nie narzuca żadnego rozwiązania. Jeżeli powiesz, że przy każdej ofercie system ma generować mapę, a na niej pokazywać odległości do najbliższej szkoły, biblioteki, kościoła, szpitala itd. to niema żadnego problemu. To Ty wymyślasz - a my głowimy się jak stworzyć dopasowane na miarę oprogramowanie Twojej strony nieruchomości.

Pozycjonowanie strony nieruchomości

Mamy wypracowane standardy w audytowaniu stron www - ale jeżeli Twój pozycjoner powie że odnośniki na stronie www mają wyglądać tak jak on sobie życzy, że nagłówki mają być w miejscach tak jak on narysował, że content (treści) mają się formatować w określony sposób lub wskaże inne nazwijmy to sobie "zachcianki" to nie ma żadnego problemu - zrobimy tak jak ktoś sobie życzy.

Strona www - najnowsze standardy

Zaprojektowana przez nas strona www spełni wszystkie wymogi urządzeń mobilnych: telefony, tablety. Zaprojektowana przez nas strona pomoże Ci w łatwiejszy sposób usprawnić publikowanie w portalach społecznościowych. Zaprojektowana przez nas strona www spełni wszystkie wymogi narzucone przez RODO - polityka prywatności itd.