Sklep internetowy Comarch Optima / XL

Integracje z programami magazynowo księgowymi stanowią podstawę działalności większości systemów sprzedażowych dostępnych obecnie na rynku. Integracja B2B z Comarch (Optima / XL / Altum) pozwala na usprawnienie i optymalizację procesów sprzedaży hurtowej. Dzięki automatyzacji procesów sprzedażowych oferta Twojej firmy jest zawsze aktualna.

Przedstawimy Ci ofertę na w pełni funkcjonalny sklep internetowy / B2B naszego autorstwa wraz z indywidualnym projektem graficznym i pełną integracją w obie strony.

Zobacz wpis o sklepach internetowych

Zobacz wpis o systemach B2B

Integracja z Comarch zapewnia:
( Comarch Optima / Comarch XL / Comarch Altum )

  • dwukierunowa automatyczna wymiana danych;
  • export towarów z programu wprost do sklepu internetowego;
  • import / export kontrachentów;
  • import zamówień do Comarch (zamówienie od klienta) z rezerwacją;
  • automatyczne wykrywanie zmian w towarach, co pozwala integrować tylko zmieniające się dane;
  • zaawansowane moduły importu pozwalajace dopasować konfiguracje w zakresie pobieranych danych;
  • dowolnie wymyślony przez Twoją firmę system rabatowania, gazetki online, programy lojalnościowe, statystyki;
  • formularze, rejestracja, bramki zgodne z wymogami RODO.

 

Integracja sklepu internetowego / B2B z Comarch przebiega automatycznie. Zautomatyzowany jest zarówno import dokumentów handlowych, stanów magazynowych i cen, jak i eksport zamówień złożonych przez platformę B2B. Dzięki pełnej automatyzacji znika konieczność przepisywania danych, co w efekcie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu.

Na bazie doświadczeń w pracy z naszymi klientami, powstała wersja aplikacji, która jest obecnie stabilnym i profesjonalnym oprogramowaniem używanym przez zarówno duże jak i te małe sklepy www. Największa nasza realizacja to sklep internetowy, który dwukierunkowo integruje ponad 45 000 produktów (ponad 500 000 rekordów).

Synchronizować można wszystko: produkty z opisami, atrybuty towarów, zdjęcia towarów, stany magazynowe, przydzielone rabaty, podstawowy cennik lub rozbudowaną politykę cenową.

Dostaniesz od nas gwarancje na to, że integracja będzie przebiegała bezproblemowo.