Nasi partnerzy

Redseo

Redseo to agencja reklamy internetowej, której specjalizacją są reklamy Google Ads oraz analityka internetowa. Redseo działa zarówno w zakresie reklamy internetowej dla e-commerce, biznesu jak i reklamy wideo na YouTube. Agencja wspiera nasze projekty w zakresie doradztwa oraz wdrażania zaawansowanej analityki internetowej z wykorzystaniem takich narzędzi jak Google Analytics czy Google Data Studio. Redseo działa na rynku od 2013 roku i jest oficjalnym partnerem Google Premium.

Info 800

Infolinie informacyjne zapewniają, zautomatyzowany i profesjonalny sposób przekazywania informacji. Poza standardową zapowiedzą powitalną firmy, infolinia może przekazywać informacje o produktach, czy tez usługach oferowanych przez Państwa. Dzięki łatwej obsłudze poprzez klawiaturę tonową telefonu klient może uzyskać interesujące go informacje przez 24h na dobę bez potrzeby kontaktu z pracownikiem firmy. W taki sposób w prosty sposób można zintegrować projektowany eCommerce / B2B tak, żeby zamiast standardowych komunikatów mailowych o statusach realizacji zamówień, klient w każdej chwili mógł sprawdzić status pod wskazanym numerem.

Lech Kancalaria Patentowa

Kancelaria od 1990 roku pomaga przedsiębiorcom w prawnej ochronie ich własności przemysłowej. W ramach swoich usług zastrzega dla naszych klientów znaki towarowe, wzory przemysłowe i użytkowe a także prowadzi procedurę patentowania wynalazków w kraju i za granicą. To wszystko są narzędzia, które mają na celu zabezpieczenie ich przewagi konkurencyjnej. Tę można chronić również w oparciu o prawa autorskie czy tajemnice przedsiębiorstwa. Bardzo często więc do osiągnięcia tego celu należy opracować strategię działania, która jest wielowątkowa. Aby była skuteczna trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie. Obu tych rzeczy naszemu partnerowi nie brakuje.

Trenerprawa.PL

W zapewnieniu zgodnego z prawem działania internetowych przedsięwzięć, naszym klientom pomaga radca prawny Piotr Wódkowski właściciel Trenerprawa.pl Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Wódkowski. Specjalizuje się on w kompleksowych wdrożeniach prawnych serwisów, sklepów internetowych i aplikacji moblinych, polegających na tworzeniu spersonalizowanych regulaminów, polityk prywatności oraz audycie ścieżki zakupowej klienta oraz spełnieniu pozostałych wymagań prawnych. Dzięki usługom kancelarii, nasi klienci mogą uniknąć dotkliwych konsekwencji np. w postaci kar administracyjnych za nieprzestrzeganie RODO czy konieczności uznawania niektórych reklamacji czy zwrotów, przy jednoczesnym utrzymaniu przez serwisy i aplikacje możliwie najwyższej efektywności sprzedażowej i konwersji.