Integrujemy systemy ERP z eCommerce i B2B

Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt GT Sfera

Subiekt GT Sfera to nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Subiekt GT. Mechanizm ten nosi nazwę Sfera dla Subiekta GT.

Subiekt Nexo

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

Navireo

Navireo to nowoczesny system informatyczny klasy ERP wspomagający zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach głównie o rozproszonej strukturze magazynowej. Navireo dedykowane jest klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale oczekują przede wszystkim indywidualnych rozwiązań.

Comarch Optima

Z Comarch Optima korzysta już ponad 70000 firm w Polsce! Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Comarch XL

Comarch ERP XL – polski zintegrowany system informatyczny klasy ERP firmy Comarch. W 2012 roku system wykorzystywało ponad 3700 przedsiębiorstw. Rozwiązanie spełnia specyficzne wymogi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz zajmujących się działalnością usługową/serwisową.

Comarch Altum

Comarch ERP ALTUM – zintegrowana, otwarta platforma ERP wyprodukowana przez firmę Comarch. System dostępny jest na rynku polskim od 2009 roku i przeznaczony jest dla średnich i dużych przedsiębiorstw handlowych i usługowych oraz sieci handlowych.

Sage Symfonia

System ERP od Sage to niezawodne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem. Profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia kadr, finansów oraz magazynu.

PC-Market

PC-Market - to połączenie najnowocześniejszych technologii informatycznych z 20-letnią tradycją programów PC-Market. Baza danych typu klient/serwer oparta na technologii SQL to: stabilność pracy i bezpieczeństwo danych, możliwość pracy na wielu stanowiskach bez utraty płynności obsługi, możliwość doboru rodzaju serwera do własnych potrzeb (i kieszeni).

XML, SQL, CSV, Excel

Specjalizujemy się w indywidulanych integracjach z hurtowniami. Projektowane przez nas sklepy internetowe / B2B umożliwiają indywidualne integracje ofert z DOSŁOWNIE KAŻDYM dostawcą produktów, który udostępnia ofertę w postaci plików XML, CSV, SQL, Excel o dowolnej strukturze. Wystarczy, że poprosisz swojego dostawcę produktów o dostęp do plików, a nasi programiści zintegrują Twój sklep, tworząc zautomatyzowany proces dodawania i aktualizowania bazy produktów.

Dedykowane systemy, które są przez nas projektowanie nie mają żadnych ograniczeń. To od Ciebie zależy jak zostanie zaprojektowany sklep internetowy. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, a dodatkowo dostaniesz od nas gwarancje (minimum 36 miesięcy) na to, że integracja będzie przebiegała bezproblemowo.

  • dwukierunkowa automatyczna wymiana danych;
  • export towarów z programu wprost do sklepu internetowego;
  • import / export kontrachentów;
  • import zamówień do Subiekt / Comarch (zamówienie od klienta) z rezerwacją;
  • automatyczne wykrywanie zmian w towarach, co pozwala integrować tylko zmieniające się dane;
  • zaawansowane moduły importu pozwalające dopasować konfiguracje w zakresie pobieranych danych;
  • dowolnie wymyślony przez Twoją firmę system rabatowania, gazetki online, programy lojalnościowe, statystyki;
  • formularze, rejestracja, bramki zgodne z wymogami RODO.