Drzwi otwarte w Mediart i zbiórka dla Julii

6 października 2017r. MEDIART zaprezentuje swoim Klientom nowe biura przy ul. Fordońskiej 156 w Bydgoszczy - w starej Fabryce Lloyda.

Od kilku już lat działamy aktywnie w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza, dlatego też poprosiliśmy kilka firm z tego Stowarzyszenia o pomoc w organizacji imprezy. Nasi Klienci poza prezentacją nowych biur będą mieli do dyspozycji stoiska takich firm jak Canapa Catering, Bromberg Kaffe i Galeria Whisky.

Podczas spotkania wraz z Fundacją MAM MARZENIE przeprowadzimy zbiórkę, która pomoże nam spełnić marzenie siedemnastoletniej Julii => zobacz.
Nasza marzycielka jest sympatyczną, młodą osobą. Dowiedzieliśmy się, że uczy się w liceum ogólnokształcącym w klasie z rozszerzonym j.polskim, historią, niemieckim, a w przyszłości planuje zostać prawnikiem. Obecnie, ze względu na stan zdrowia, ma nauczanie indywidualne i bardzo tęskni do kontaktów i spotkań z przyjaciółmi.

Julia jest bardzo związana ze swoimi rodzicami (jest jedynaczką). Od Jej mamy dowiedzieliśmy się, że diagnoza lekarzy - choroba nowotworowa - była dla nich jak przysłowiowy "grom z jasnego nieba" i wywróciła życie wesołej, radosnej, energicznej, angażującej się w wiele akcji wolontariatu nastolatki.

Julia marzy o białym laptopie ze słuchawkami i grze Sims. Dla Niej takie marzenie to na pewno w wielu sytuacjach jedyna forma komunikacji z przyjaciółmi.

Pomóżmy razem spełnić to piękne marzenie! W czasie naszej imprezy Fundacja będzie zbierać charytatywne datki na ten piękny cel!

-----

W dniu 24 listopada 2017 odwiedziliśmy Julkę. Podczas naszej akcji udało się uzbierać 80% kwoty, a pozostałość dołożył zespół Mediart. Dziękujemy wszystkim którzy nas wsparli w tym działaniu.

http://www.mammarzenie.org/marzyciele/7905-Julia/