11 lat Mediart (2018)

Już poraz piąty zorganizowaliśmy urodziny naszej firmy i w tym roku znowuż udało się zwiększyć ilość Gości.
W wydarzeniu udział wzięło 40 osób reprezentujących różne firmy - związanych mniej lub bardziej z Mediart. Wymóg był jeden - podstawowe umiejętności w pływaniu i obyciu z kajakiem.

W tamtym roku podczas 10 urodzin przedsiębiorcy musieli sporo biegać po lesie :)) w tym roku podczas 11 urodzin nie zabrakło kajaków. Spływ rzeką Brdą i na dobicie Rezerwat Przytoń bardzo przypadł wszystkim do gustu.

15 czerwca 2018 (piątek) po południu cała grupa wyruszyła podstawionym autokarem w kierunku Człuchowa. Na trasie wzmocniliśmy się podwieczorkiem, którzy przygotował dla nas Mateusz Sobczyński z Canapa Catering.

Wieczorem zajęliśmy cały ośrodek w Kleśniku. W tym roku właścicielom udało się dobudować dwa kolejne domki :) za rok będzie ich pięć i już zapowiedzieliśmy, że impreza zostanie zwiększona.

Zlokalizowana przy jeziorze Szczytno baza noclegowa to idealne miejsce jakie mógł znaleźć Mediart, ale to głównie dzięki wielkiemu zaangażowaniu Gospodarzy: Justyny i Jędrka to miejsce ma taką wartość.

Dla naszych gości zorganizowaliśmy strefę kibica :) a po meczu przy ognisku i gitarze Stefan Sadka poprowadził networking biznesowy.

16 czerwca 2018 (sobota) mogliśmy podziwiać uroki rzeki Brdy - za co dziękujemy firmie Kayaks (Karolinie i Markowi Baranowskim).

Rzeka Brda okazała się treningiem przez wpłynięciem do Rezerwatu, na którym jak nigdy moi Goście zaliczyli łącznie 8 wywrotek :)))

Po powrocie czekała na nas Sauna, a po tym jak wszyscy się ogarnęli Karol Włodarski ( DerRed ) zorganizował szkolenie z biznesowego dress code.

17 czerwca 2018 (niedziela) integracja i powrót do domu.

Najważniejsze jest to, że cała grupa wyraziła 100% zadowolenia ;) i chcą jeszcze.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i obiecujemy, że to nie był ostatni wyjazd.......